zavolejte nám napište nám +420 776 723 049 info@methodic.cz

Ukázkové hodiny pro děti

Chci vědět více

FAQ Nejčastější dotazy

Kdy se mohu přihlásit do jazykového kurzu ?

Nové jazykové kurzy otevíráme v průběhu celého roku, proto nás můžete kontaktovat kdykoliv. Nejvíce jazykových kurzů otevíráme v období září - říjen (podzimní semestr), v únoru zahajujeme nové jarní kurzy. Běžný jazykový kurz trvá 4 měsíce. V červenci a spnu vypisujeme speciální letní dvouměsíční kurzy.

Proč bych měl navštívit ukázkovou hodinu ?

Na ukázkové hodině Vás seznámíme s výukou přímou metodou, na vlastní kůži tak můžete vyzkoušet, jak metoda funguje. Součástí ukázkové hodiny je také rozřazovací test, na základě kterého Vám doporučíme vhodný kurz. Představíme Vám výukové materiály a seznámíme Vás s organizací kurzů, je tu také prostor pro individuální konzultaci Vašich potřeb, proto návštěvu ukázkové hodiny vřele doporučujeme.

Mám zájem o kurz, ale nejsou momentálně vypsané ukázkové hodiny.

Pokud nejsou vypsané termíny ukázkových hodin, nebo se Vám vypsané termíny nehodí, můžete nás kontaktovat, rádi Vám nabídneme individuální schůzku.

Jak se platí jazykové kurzy ?

Našim klientům se snažíme maximálně vyjít vstříc. Kurzovné je tedy možné platit převodem nebo hotově, v případě zájmu lze částku rozdělit  na menší splátky. Pokud Vám kurzovné hradí zaměstnavatel, vystavíme Vám patřičný daňový doklad.

Mám nárok na náhradní hodiny, pokud z nějakého důvodu lekce zameškám ?

Ano, pokud se do výuky nedostavíte, máte nárok si zameškané lekce nahradit s jiným kurzem. V tomto případě ale nejsme schopni garantovat stejnou náplň výuky, proto všem studentům doporučujeme, aby se snažili výuku rušit pouze v situaci, kdy je to nezbytně nutné ( např. pro nemoc).