zavolejte nám napište nám +420 776 723 049 info@methodic.cz

Ukázkové hodiny pro děti

Chci vědět více

Angličtina pro děti metodou Helen Doron

Helen Doron Early English - trvalá systematická výuka anglického jazyka.

Nabízíme desetiletou návaznost ve výuce angličtiny pro děti - osm let mluvené angličtiny pro nejmenší a malé děti a tři roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti. Kurzy angličtiny pro děti trvají zpravidla jeden školní rok a vyučují se ve skupinách čtyř až osmi dětí.

V každém kurzu je potřeba podpory rodičů. Aby byla výuka angličtiny co nejefektivnější, měly by děti doma každý den poslouchat CD v délce okolo 15 minut. Tato pravidelnost přispívá ve vysoké míře k tomu, že se děti seznámí s melodií a rytmem nové řeči. I když ještě nerozumí obsahu poslechu, pravidelný poslech představuje klíč ke správné výslovnosti a porozumění.

Jak probíhá výuka v naší škole ?

Kurzy angličtiny pro děti trvají zpravidla 1 rok. Výuka probíhá jednou týdně, v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Na hodinách mluví lektor s dětmi pouze v angličtině, aktivity se v hodině střídají dynamicky tak, aby děti angličtina maximálně bavila a aktivně se zapojovaly. Délka jedné lekce je odvislá od věku dítěte,zpravidla lekce trvá 45 min.

Pro koho jsou kurzy určeny ?

V naší jazykové škole pořádáme kurzy pro děti od 6 měsíců až po školáky.  U batolat a předškolních dětí jde v prvé řadě o seznámení se s cizím jazykem. Veškeré aktivity, které jsou náplní kurzů, děti všestranně rozvíjí.  Formou her si děti mimoděk osvojují výslovnost, intonaci řeči, slovní zásobu ( přibližně 600 slov a frází během ročního kurzu), naučí se téměř 20 písniček v angličtině.  Pro nejmenší jsou určené kurzy Baby's Best Start, Fun with Flupe. Pro děti školního věku jsou kurzy zaměřené na témata spojená se školní docházkou. Pro tyto děti jsou určené kurzy English for All Children, More English for All Children, Play On, Paul Ward's World a Paul Ward and the Treasure. Většina kurzů je zaměřena na konverzaci.  Tyto kurzy jsou skvělým doplňkem ke školní výuce angličtiny, kde je kladen důraz především na čtení a psaní.

Proč právě kurzy angličtiny Helen Doron ?

  • propracovaná metodika ( s metodou Helen Doron se děti učí rychleji, zábavněji a efektivněji než v běžných kurzech )
  • kvalifikovaní lektoři ( lektoři proškolení v metodě Helen Doron jsou klíčem k max. spokojenosti dětí i rodičů)
  • 25ti letá tradice ( máme s výukou dlouholeté zkušenosti, můžeme garantovat výsledky)
  • návaznost kurzů ( každý rok děti pokračují novým kurzem, navazují na již získané vědomosti a dále je rozvíjejí)